Przejdź do treści

Steinpol i nowa ekspozycja meblowa w Herford

  Steinpol i nowa ekspozycja meblowa w Herford

  Czy wiesz, że od niespełna roku Steinpol może pochwalić się stałą ekspozycją meblową w Herford w Niemczech? To duża szansa na rozwój dla nas i naszych Klientów. 

  Z czego słynie Herford?

  Herford to miejscowość położona niedaleko Bad Salzuflen, gdzie co roku we wrześniu odbywają się targi meblowe M.O.W. Jest to przedsięwzięcie z ponad 30-letnią tradycją ważne z kilku powodów. Jak się zapewne domyślasz, takie eventy to idealny czas na nawiązywanie wymian handlowych, przedstawianie nowych wystawców i zapoznawanie się z ciekawymi, innowacyjnymi rozwiązaniami w branży. Jeśli interesujesz się tym tematem to również okazja do podpatrzenia najnowszych trendów, koncepcji i pomysłów marketingowych. Jest to elementarny aspekt wpływający na utrzymanie spójności tego sektora. 

  Steinpol w Herford

  Posiadanie stałej wystawy w takiej miejscowości jak Herford to szansa dla naszej firmy na jeszcze większy progres. Do tej pory nasz showroom mieścił się w Rzepinie, gdzie chętnie zapraszaliśmy naszych Klientów, organizowaliśmy targi wewnętrzne i prezentowaliśmy nowe modele. Teraz te same funkcje pełni wspomniana ekspozycja w Niemczech. Jest ona dużo większa od poprzedniej i prezentujemy tam meble naszej produkcji oraz produkcji firmy Cotta. 

  Jesteś zainteresowany współpracą z grupą Steinpol i chcesz wzbogacić swój sklep meblowy o nasze modele? Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez cały rok! Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i uprzedzisz o terminie swojej wizyty. Zapraszamy!