Przejdź do treści

Poco

  Poco

  To kolekcja stworzona z myślą o miłośnikach nowoczesnego designu. Idealnie sprawdza się w przypadku większych, przestronniejszych przestrzeni, a rodziny z dziećmi ją pokochają. Sofy z linii Poco to produkty z bardzo dużą ilością funkcji relaksacyjnych typu: wysuwane siedzisko, przestawne oparcia, regulowane zagłówki i podłokietniki. Kolekcja zapewnia szeroki wybór tkanin, szerokości, wypełnień siedzisk czy kształtów podłokietników.

  …minimalizm w ozdobnej formie…

  Top 3 modele Poco

  Dover

  Seattle

  Carolina

  Nowoczesny design dla każdego

  Kolekcja POCO to synonim młodego i nowoczesnego designu, który zapewnia bogactwo możliwości. Nasze meble tapicerowane charakteryzuje funkcjonalność, wygodne i przykuwające wzrok wzornictwo. Idealnie dopasowują się do wszelkich potrzeb, a ich wyjątkowy styl i innowacyjne wykonanie czynią je niezwykle wszechstronnymi. To świetny wybór dla rodzin z dziećmi, posiadających większą przestrzeń i również większe wymagania.

  …coś więcej niż zwykłe meble…

  Postaw na prawdziwy relaks

  Mobilne moduły i regulowane elementy, w które wyposażone są meble POCO, dają możliwość pełnego dopasowywania produktów do Twoich potrzeb i nastrojów. Możliwość dostosowywania głębokości siedziska, regulowania podłokietników i zagłówków oraz obecność funkcji relaksacyjnych zapewnia jeszcze większy komfort i lepsze doświadczenia.

  …tkaniny najwyższej jakości…

  POCO – coś więcej niż zwykłe meble

  Ta kolekcja to idealne rozwiązanie dla osób lubujących się w nowoczesności i miłośników spotkań w większym gronie rodziny czy przyjaciół. Charakterystyczne dla mebli POCO są zazwyczaj szerokie longchairy, na których swobodnie zrelaksują się dwie osoby, i rozbudowane u-formy. Tutaj znajdziesz produkty idealne dla Ciebie i Twoich towarzyszy.