Przejdź do treści

Nasze marki


Poznaj innowacyjne marki Steinpola, wyróżniające się różnymi stylami i funkcjonalnościami

POLSTERIA to wyjątkowa, ekskluzywna kolekcja, oferująca szeroki wybór mebli wykonanych głównie ze skóry naturalnej. To jakość i elegancja, która nie traci swojej aktualności na przestrzeni lat. Jej ponadczasowość sprawia, że nasze produkty są doceniane przez pokolenia i pozostają z nimi na długo. Tradycyjny design nie narzuca się nadmierną ekstrawagancją, a dbałość o detale gwarantuje wyjątkowy efekt.


SELECTION to kolekcja wyjątkowych foteli telewizyjnych, które zdobyły serca naszych Klientów. To mebel, na którym można się zrelaksować. Nasz bogaty asortyment obejmuje fotele dostosowane do indywidualnych potrzeb, tak aby każdy klient mógł znaleźć fotel idealnie dopasowany do siebie. Z myślą o osobistym komforcie Klientów przygotowaliśmy możliwość optymalnego dostosowania foteli do swojej wagi, wzrostu czy indywidualnych potrzeb. Funkcja „pomocy przy wstawaniu”, możliwość rozkładania podnóżka i oparcia czy ruchome zagłówki zapewnią komfort użytkowania.


To kolekcja stworzona z myślą o miłośnikach nowoczesnego designu. Idealnie sprawdza się w przypadku większych, przestronniejszych przestrzeni, a rodziny z dziećmi ją pokochają. Sofy z linii Poco to produkty z bardzo dużą ilością funkcji relaksacyjnych typu: wysuwane siedzisko, przestawne oparcia, regulowane zagłówki i podłokietniki.


SIT&MORE to meble zachwycające prostotą, wielofunkcyjnością i dobrą ceną. Są one szczególnie polecane do mniejszych przestrzeni, gdyż charakteryzują się poręcznością i niedużymi rozmiarami. Ponadto, zawierają najchętniej używane funkcje, czyli funkcja łóżka, regulowane zagłówki i podłokietniki, mniejsze lub większe pojemniki.