Przejdź do treści

Nasze marki


Poznaj innowacyjne marki Steinpola, wyróżniające się różnymi stylami i funkcjonalnościami

POLSTERIA to prawdziwie ekskluzywna kolekcja, którą charakteryzuje ponadczasowość, elegancja, wysoka jakość i bogactwo funkcjonalności. Choć design jest tutaj dość tradycyjny to dbałość o szczegóły wyróżnia te meble ponad wszystkie inne.


SELECTION to kolekcja poświęcona uwielbianym przez nas wszystkich fotelom. Możesz się na nich zrelaksować, poczytać książkę, obejrzeć film czy poświęcić chwilę na krótką drzemkę. Wyróżnia je bogactwo ergonomii: możemy dopasować fotel do naszej wagi, wzrostu i wieku.


To kolekcja stworzona z myślą o miłośnikach nowoczesnego designu. Idealnie sprawdza się w przypadku większych, przestronniejszych przestrzeni, a rodziny z dziećmi ją pokochają. Sofy z linii Poco to produkty z bardzo dużą ilością funkcji relaksacyjnych typu: wysuwane siedzisko, przestawne oparcia, regulowane zagłówki i podłokietniki.


SIT&MORE to meble zachwycające prostotą, wielofunkcyjnością i dobrą ceną. Są one szczególnie polecane do mniejszych przestrzeni, gdyż charakteryzują się poręcznością i niedużymi rozmiarami. Ponadto, zawierają najchętniej używane funkcje, czyli funkcja łóżka, regulowane zagłówki i podłokietniki, mniejsze lub większe pojemniki.