Przejdź do treści

Polsteria

  Polsteria

  POLSTERIA to prawdziwie ekskluzywna kolekcja, którą charakteryzuje ponadczasowość, elegancja, wysoka jakość i bogactwo funkcjonalności. Choć design jest tutaj dość tradycyjny to dbałość o szczegóły wyróżnia te meble ponad wszystkie inne. POLSTERIA to głównie produkty wykonane z jakościowej skóry, lecz ciągle zostawiamy klientowi dużą możliwość ingerencji w stworzenie swojego własnego unikalnego mebla.

  …minimalizm w ozdobnej formie…

  Top 3 modele Polsteria

  Lava

  Prisma

  Jane

  Dla Twojego relaksu

  Wygodny, wysokiej jakości i w pełni odpowiedni do codziennego użytku – taki powinien być dobry komplet tapicerowany. POLSTERIA zapewnia szeroki wybór komfortowych kompletów, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagającego konsumenta. Zachwycają one ponadczasową elegancją, dbałością o najmniejsze szczegóły i bogactwem funkcji, często sterowanych za pomocą urządzeń elektrycznych.

  …modne i stylowe meble…

  Jakość, wygoda i funkcjonalność

  To trzy podstawowe wartości opisujące ofertę Polsterii. Nasze zestawy tapicerowane wyróżnia nowoczesna wszechstronność, która sprawia, że meble idealnie wpasowują się w każdą przestrzeń mieszkalną. Sprawdzą się zarówno jako elementy funkcjonalne zajmujące niewiele miejsca, jak i te zapewniające komfort i relaks nawet dużej rodzinie.

  …połączenie jakości i wygody…

  POLSTERIA – ekskluzywna i ponadczasowa kolekcja

  POLSTERIA to głównie meble skórzane o niesamowitym komforcie. Nie jest to jednak byle jaka skóra, nasze produkty wykonujemy z najwyższej jakości skór. Oczywiście zostawiamy naszym Klientom możliwość doboru tkanin, wysokości i szerokości siedziska oraz kształtu podłokietnika czy nóżek. Zrobimy wszystko dla Twojego komfortu!