Przejdź do treści

Sitomore

  Sitomore

  SIT&MORE to meble zachwycające prostotą, wielofunkcyjnością i dobrą ceną. Są one szczególnie polecane do mniejszych przestrzeni, gdyż charakteryzują się poręcznością i niedużymi rozmiarami. Ponadto, zawierają najchętniej używane funkcje, czyli funkcja łóżka, regulowane zagłówki i podłokietniki, mniejsze lub większe pojemniki. Znajdziesz tu zarówno produkty konwencjonalne, jak i utrzymane w nowoczesnym stylu.

  …modne i stylowe meble..

  Top 3 modele Sit&More

  Arngast XC

  Varese XC

  Göteborg

  Nieograniczona wszechstronność

  Znakiem rozpoznawczym kolekcji SIT&MORE jest niczym nieograniczona wszestronność. Nasza gama mebli spełni oczekiwania każdego, kto szuka komfortu ubranego w dobry styl. Znajdziesz tutaj modele zachwycające nowoczesnością, ponadczasową klasyką czy też oryginalną konwencjonalnością. SIT&MORE to proste, lecz niebanalne meble, które nie zajmują dużo powierzchni.

  …minimalizm w ozdobnej formie…

  Meble takie, jak chcesz

  Z SIT&MORE możesz dobrać funkcjonalne meble do każdej przestrzeni mieszkalnej i nie tylko. W przypadku tej kolekcji wszystko zależy od Ciebie. Dajemy Ci szeroki wybór narożników i sof wykonanych z rozlicznych tkanin, o różnych kształtach nóżek czy komforcie wypełnienia siedziska. Potrzebujesz mebli do nowoczesnego mieszkania, a może wiejskiego domu? W każdym z tych przypadków warto postawić na jakość od SIT&MORE

  …tkaniny najwyższej jakości…

  SIT&MORE – komfort specjalnie dla Ciebie

  SIT&MORE to najlepsze rozwiązanie dla osób poszukujących minimalistycznych, lecz funkcjonalnych mebli. Posiadają one wszystko, czego potrzebujesz do jakościowego odpoczynku i zrelaksowania się. Sprawdzą się do mniejszych mieszkań, gdzie oszczędność przestrzeni ma duże znaczenie dla domowników.