Przejdź do treści

Selection

  Selection

  SELECTION to kolekcja poświęcona uwielbianym przez nas wszystkich fotelom. Możesz się na nich zrelaksować, poczytać książkę, obejrzeć film czy poświęcić chwilę na krótką drzemkę. Wyróżnia je bogactwo ergonomii: możemy dopasować fotel do naszej wagi, wzrostu i wieku. Zapewniają one również wiele przydatnych funkcji, takich jak funkcja „pomocy przy wstawaniu”, możliwość rozkładania podnóżka i oparcia czy ruchome zagłówki.

  …coś więcej niż zwykłe meble…

  Top 3 modele Selection

  Matrix Style

  Idora

  Sitzgefühl

  Wszystko zaczyna się od koncepcji

  Jeśli ciało jest w pełni zrelaksowane, dusza też może odpocząć. Fotele SELECTION to innowacyjne elementy stworzone z myślą o Twoim samopoczuciu i wygodzie. Zostały one zaprojektowane w taki sposób, aby spełniać Twoje osobiste wymagania, nie zajmując przy tym dużo przestrzeni. SELECTION to komfort zamknięty w wyjątkowym designie.

  …połączenie jakości i wygody…

  Wygoda i ergonomia

  Nasze fotele to coś więcej niż mebel, one są tak różnorodne jak potrzeby i wymagania naszych Klientów. Z myślą o Twoim osobistym komforcie przygotowaliśmy szeroki wybór wysokości i głębokości siedzisk. Możesz je dopasować do swojej wagi, wzrostu czy wieku. To meble obrotowe z funkcją „pomocy przy wstawaniu”, ruchomymi zagłówkami czy możliwością rozkładania podnóżka i to wszystko może być sterowane manualnie, bądź motorycznie za pomocą pilota lub sensorów wbudowanych w podłokietnik. Rozkładane fotele z kolekcji SELECTION zapewniają wygodę i przestrzeń do relaksu. 

  …minimalizm w ozdobnej formie…

  SELECTION – fotele odpowiadające na Twoje potrzeby

  Fotele z kolekcji SELECTION przypadną do gustu osobom w każdym wieku, niezależnie od indywidualnych oczekiwań. Odpowiada za to nie tylko bogactwo praktycznych funkcji, ale również możliwość szerszej personalizacji produktu. Fotele produkujemy w przeróżnych ergonomiach od S do XL, a do tego zapewniamy szeroki wybór podstaw mebla, np. drewniane, chromowane, matowe, z połyskiem lub czarne.